Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Od ponad 50 lat dostarczamy usługi remontów i modernizacji maszyn produkcyjnych.

Nasza oferta obejmuje zarówno regeneracje podzespołów maszyn, jak również kompleksowe modernizacje maszyn, łączące remont generalny z wymianą sterowania obrabiarki. Świadczymy również usługi konstruowania i produkcji nowych maszyn produkcyjnych w oparciu o wiedzę klientów o procesie produkcyjnym i naszym długoletnim doświadczeniu.

 

Przejdź do oferty

Produkujemy prototypowe urządzenia i maszyny specjalne dostosowane do wymagań klientów i dopasowane do procesu produkcyjnego.

Nasza oferta obejmuje urządzenia montażowe, kontrolne oraz pomiarowe. Zapewniamy wsparcie w trakcie całego procesu produkcji maszyny, od wyboru odpowiednich technologii produkcyjnych, przez zaprojektowanie urządzenia, wykonanie części, montaż oraz testy, uruchomienie i szkolenie z obsługi. Dla wyprodukowanych przez nas maszyn i urządzeń zapewniamy opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

 

Przejdź do oferty

Łożyska Specjalnego Zastosowania

Jako jedna z nielicznych polskich firm jesteśmy producentem łożysk specjalnego zastosowania. W naszej ofercie znajduje się około 300 typów łożysk i produktów łożyskowych. Charakteryzuje nas małoseryjność, a co za tym idzie możliwość dostosowania się do potrzeb i wymagań Klienta, przy zachowaniu jakości nie ustępującej wyrobom znanych producentów.

Bogaty park maszynowy oraz doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam również na wykonywanie projektów specjalnych według dokumentacji klienta lub przekazanego wzoru.

 

Przejdź do oferty

Jesteśmy producentem części do maszyn o różnym stopniu skomplikowania.

Nasz park maszynowy umożliwia dostarczenie części, których produkcja wymaga wielu procesów technologicznych: obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej, obróbki chemicznej, technik łączenia.

 

Przejdź do oferty

Oficjalny przedstawiciel 

Od 2002 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem niemieckiej firmy RK Rose+Krieger na terenie Polski. Jest to producent szerokiej gamy komponentów do automatyki przemysłowej, robotyki, budowy maszyn i linii produkcyjnych. Wśród jego produktów znajdziemy kompatybilne ze sobą systemy profili aluminiowych, prowadnic liniowych, połączeń rurowych, elektrycznych siłowników i kolumn podnoszących.

Ponadto przemysłowe schody i pomosty robocze, stanowiska robocze, uchwyty do monitorów i wiele innych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową dostępną w linku poniżej oraz do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży.

 

Przejdź do oferty

Aktualności