Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

logo

Produkcja i remonty części maszyn

Produkcja i remonty części maszyn
Opublikowany: Czerwiec 2020

Kilka słów o procesie obróbki skrawaniem.

Od ponad 40 lat zajmujemy się świadczeniem usług obróbki skrawaniem. Posiadamy bardzo dobrze rozwinięty dział obróbki wiórowej wyposażony w wiele unikatowych maszyn zarówno konwencjonalnych jak i sterowanych numerycznie. To m.in.: tokarki i frezarki CNC w tym – pięcioosiowa, szlifierki współrzednościowe, szlifierki do płaszczyzn, otworów i uniwersalne oraz szlifierka bramowa i elektrodrążarka.

Pracujemy przy wymagających i nietypowych projektach.

Nasz dział obróbki mechanicznej wyposażony jest również w specjalistyczne szlifierki pozwalające wykonywać skomplikowane projekty jak np. szlifowanie powłok trudnościeralnych na regenerowanych detalach.

Wykonujemy remonty wrzecienników szlifierskich- regenerację i wykonanie nowych detali (np.: wrzecion, panewek, itd.), dlatego wyspecjalizowaliśmy się w regeneracji wrzecienników opartych zarówno na łożyskowaniu ślizgowym hydrostatycznym, jak i hydrodynamicznym.

Ponadto regenerujemy i wykonujemy nowe suporty tokarskie dla współpracujących z nami firm. Mamy możliwość precyzyjnego szlifowania współrzędnościowego na szlifierkach typu SKoE oraz wykonywania detali na nowoczesnym laserze wraz z usługą ich gięcia i spawania.

Nasze doświadczenie oraz park maszynowy pozwalają uzyskiwać wysokiej jakości parametry wykonywanych detali- szczególnie ważne przy wykonywaniu maszyn oraz części dla m.in. przemysłu łożyskowego, oponiarskiego, chemicznego, spożywczego i automotive.

Jesteśmy przez to ukierunkowani na wykonywanie pojedynczych detali lub krótkich serii w ich produkcji.

Poza obróbką wiórową i ścierną oferujmy również kompleksowo usługi hartownia, fosforanowania, oksydacji, chromowania, azotowania u współpracujących z nami firm.

Oferta, którą Państwu proponujemy jest więc kompleksowa- począwszy od zaprojektowania, przez wykonanie części maszyn aż do ich montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami Tel: +48 41 367 03 21

 

 

Liczba wyświetleń:421 Wróć