Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

Produkcja i remonty części maszyn

Produkcja i remonty części maszyn
Opublikowany: Czerwiec 2020

Kilka słów o procesie obróbki skrawaniem.

Od ponad 40 lat zajmujemy się świadczeniem usług obróbki skrawaniem. Posiadamy bardzo dobrze rozwinięty dział obróbki wiórowej wyposażony w wiele unikatowych maszyn zarówno konwencjonalnych jak i sterowanych numerycznie. To m.in.: tokarki i frezarki CNC w tym – pięcioosiowa, szlifierki współrzednościowe, szlifierki do płaszczyzn, otworów i uniwersalne oraz szlifierka bramowa i elektrodrążarka.

Pracujemy przy wymagających i nietypowych projektach.

Nasz dział obróbki mechanicznej wyposażony jest również w specjalistyczne szlifierki pozwalające wykonywać skomplikowane projekty jak np. szlifowanie powłok trudnościeralnych na regenerowanych detalach.

Wykonujemy remonty wrzecienników szlifierskich- regenerację i wykonanie nowych detali (np.: wrzecion, panewek, itd.), dlatego wyspecjalizowaliśmy się w regeneracji wrzecienników opartych zarówno na łożyskowaniu ślizgowym hydrostatycznym, jak i hydrodynamicznym.

Wrzeciona oraz panewki regenerujemy lub wykonujemy nowe - zależnie od oceny przeprowadzonej przez konstruktora. Wykorzystujemy do pokrycia czopów łożyskowych materiały trudnościeralne, napylane na materiał bazowy wrzeciona, który następnie jest poddawany procesowi obróbki szlifierskiej, aby uzyskać wysokich parametry wykonywanego wrzeciona.

Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom, projektowane przez nas węzły łożyskowe wrzecienników szlifierskich charakteryzują się lepszymi cechami w etapie rozruchu wrzeciona, co wybitnie wpływa na wydłużenie trwałości wrzeciennika.

Ponadto regenerujemy i wykonujemy nowe suporty tokarskie dla współpracujących z nami firm. Mamy możliwość precyzyjnego szlifowania współrzędnościowego na szlifierkach typu SKoE oraz wykonywania detali na nowoczesnym laserze wraz z usługą ich gięcia i spawania.

Nasze doświadczenie oraz park maszynowy pozwalają uzyskiwać wysokiej jakości parametry wykonywanych detali- szczególnie ważne przy wykonywaniu maszyn oraz części dla m.in. przemysłu łożyskowego, oponiarskiego, chemicznego, spożywczego i automotive.

Jesteśmy przez to ukierunkowani na wykonywanie pojedynczych detali lub krótkich serii w ich produkcji.

Poza obróbką wiórową i ścierną oferujmy również kompleksowo usługi hartownia, fosforanowania, oksydacji, chromowania, azotowania u współpracujących z nami firm.

Oferta, którą Państwu proponujemy jest więc kompleksowa- począwszy od zaprojektowania, przez wykonanie części maszyn aż do ich montażu.

 

Skontaktuj się z nami!

Budowa i remonty maszyn, automatyzacja produkcji:
Tel: +48 41 367 03 20

Produkcja części maszyn, RK Rose Krieger, Speedy Block:
Tel: +48 41 367 03 21

Email: info@iskra-zmils.com.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Liczba wyświetleń:4852 Wróć

Pozostałe aktualności