Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

W naszym parku maszynowym znajdują się zarówno maszyny konwencjonalne, jak i sterowane numerycznie.

Do obsługiwanych przez nas procesów obróbki należą: toczenie, frezowanie, wytaczanie, wiercenie, gwintowanie, dłutowanie, szlifowanie płaszczyzn, szlifowanie na okrągło, szlifowanie otworów, szlifowanie współrzędnościowe. Świadczymy również usługi cięcia laserowego, gięcia CNC, spawania, zgrzewania oraz obróbki elektroerozyjnej.

Produkujemy części do maszyn zarówno na potrzeby prowadzonych przez nas projektów, jak również na zamówienie Klientów na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej. Przekazane rysunki nie muszą być w języku polskim, obsługujemy także rysunki z rzutowaniem amerykańskim.

Dla każdego wyrobu jest przez Biuro Technologiczne przygotowywana indywidualna technologia wykonania, która zakłada niezbędne operacje obróbkowe. Prawidłowość wykonania części zgodnie z założoną technologią oraz wymaganiami rysunkowymi jest na każdym etapie prac sprawdzana przez Kontrolę Techniczną.

Świadczone przez nas usługi są stale rozwijane, a nasz park maszynowy modernizowany i rozbudowywany.

Śledzimy najnowsze trendy obróbki skrawaniem, tak by zapewnić usługi i produkty na najwyższym poziomie. W celu poznania szczegółów naszych możliwości produkcyjnych lub sprawdzenia możliwości wykonania części zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży.