Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

dociskacze szybkomocujące Speedy Block

Dociskacze szybkomocujące Speedy Block
Opublikowany: Październik 2023

Firma Speedy Block obchodzi w tym roku 75-lecie istnienia na rynku włoskim i międzynarodowym, a jej działalność skupia się na badaniach, projektowaniu, rozwoju, produkcji i handlu dociskami przegubowymi. Wszystkie fazy produkcyjne, od planowania produktu po sprzedaż, realizowane są przy pomocy najnowocześniejszych technologii oraz poprzez wdrażanie procedur, procesów i kontroli o potwierdzonej skuteczności i opartej na wieloletnim doświadczeniu.

Oferta produktowa jest stale analizowana i dostosowywana do potrzeb klientów, a różnorodność dociskaczy oraz możliwość zakupu ich w wersji ze stali ocynkowanej lub ze stali nierdzewnej, sprawiają, że mogą być one wykorzystywane przy każdego typu urządzeniach w przeróżnych branżach.

W podstawowej ofercie wyróżniamy następujące typy dociskaczy:

 • pionowe
 • poziome
 • long-life
 • suwakowe
 • hakowe
 • pneumatyczne
 • ekonomiczne

 Speedy Block 2

W ofercie pojawiły się też niedawno zaciski serii C wykonane ze stali spawanej na gorąco, przeznaczone do wysokich temperatur. Dociskacze z tej serii, dzięki wprowadzeniu specjalnego smaru miedzianego między części oraz dzięki odpowiednim tolerancjom między łączeniami, mogą pracować w temperaturach 240–300 ° C.

 seria C do wysokich temperatur  seria C - rys

ISKRA Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o. od lat jest dystrybutorem i regularnie sprzedaje wymienione wyżej dociskacze.

Zachęcamy do pobrania katalogu.

Skontaktuj się z nami!


Speedy Block:

Tel: +48 41 367 03 23

Email: biuro@iskra-zmils.com.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Liczba wyświetleń:196 Wróć

Pozostałe aktualności

 • Wyprzedaż łożysk

  Wyprzedaż łożysk

  Wrzesień 2023

  Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku, czyścimy nasze magazyny, a co za tym idzie wyprzedajemy łożyska i produkty łożyskowe, które mamy na stanie. Już dziś kup łożyska polskiej produkcji w cenach niższych nawet o 70%.

 • 30 lecie firmy z 50 letnim doświadczeniem

  30 lecie firmy z 50 letnim doświadczeniem

  Wrzesień 2023

  Firma Iskra Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o. pod obecną nazwą działa od 1993 roku. Jej historia sięga jednak do roku 1972. Od początku swojego istnienia mieści się przy ul. Mielczarskiego 43 w Kielcach.