Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

ISKRA ZMiŁS i RK Rose+Krieger ponownie na targach STOM

ISKRA ZMiŁS i RK Rose+Krieger ponownie na targach STOM
Opublikowany: Marzec 2022

Miło nam Państwa poinformować, iż wraz z naszymi kolegami z niemieckiej firmy RK Rose+Krieger, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na terenie Polski, już po raz trzeci będziemy uczestniczyć w kieleckich targach "Przemysłowa Wiosna" (STOM). 

Dostępni będziemy dla Państwa w dniach 05-07.04.2022 w godzinach 9.00 – 17.00 (czwartek 9.00-15.00) w Hali A na stanowisku 34. Będą Państwo mieli okazję zapoznać się z naszymi możliwościami produkcyjnymi oraz produktami RK Rose+ Krieger.

Istotnym elementem naszego stoiska będzie Infomobil, tzn. wyposażony w produkty RK Rose+Krieger samochód ciężarowy, dostępny do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania targów STOM w Kielcach.

Infomobil

Infomobil daje możliwość zapoznania się z całym przekrojem produktów RK Rose+Krieger od profili aluminiowych BLOCAN, poprzez połączenia rurowe, aż do techniki liniowej. Nie będzie to tylko żmudne przeglądanie grubych katalogów lub setek stron internetowych, lecz osobisty kontakt z produktem. Samochód wyposażony jest w ponad 20 tablic prezentacyjnych z eksponatami i próbkami funkcjonalnymi, a także w kilka zastosowań z zakresu techniki napędowej i liniowej. Już będąc na naszym stanowisku targowym mają Państwo możliwość znalezienia produktów i sposobów na rozwiązanie problemów projektowych oraz gotowych rozwiązań, których zaprojektowanie i wyprodukowanie stanowiłoby długoterminowy proces.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Zachęcamy do pobrania naszego zaproszenia na targi oraz do kontaktu w razie dalszych pytań.


Skontaktuj się z nami!

Budowa i remonty maszyn, automatyzacja produkcji:
Tel: +48 41 367 03 20

Produkcja części maszyn, RK Rose Krieger, Łożyska, Speedy Block:
Tel: +48 41 367 03 21

Email: info@iskra-zmils.com.pl


Zapraszamy do Kontaktu

Liczba wyświetleń:2714 Wróć

Pozostałe aktualności