Przebywając na stronie, akceptujesz jej warunki ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy z Wami 30 lat!

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

ISKRA_logoZakład Maszyn
i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

ISKRA ZMiŁS uczestnikiem zagranicznych misji gospodarczych

ISKRA ZMiŁS uczestnikiem zagranicznych misji gospodarczych
Opublikowany: Październik 2022

W dniach 4-6.10.2022 r. odbyła się zagraniczna misja gospodarcza świętokrzyskich przedsiębiorców z branży metalowo-odlewniczej w Brnie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, z projektu promocji gospodarczej województwa świętokrzyskiego:“Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in”.

To już czwarta misja gospodarcza, której byliśmy uczestnikiem i naszym zdaniem jest to bardzo dobry sposób promocji regionu od strony jego przedsiębiorczości, organizowany przez władze naszego województwa. Dużą zaletą jest fakt, że wydarzenia te odbywają się na znanych światowych targach – tym razem na Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV w Brnie, które co roku mają ponad 1600 wystawców i 80 000 odwiedzających. Poza obsługą stanowiska wystawowego, na którym przedstawionych zostało 8 firm z naszego regionu, mieliśmy możliwość uczestnictwa w rozmowach B2B z przedsiębiorcami z Czech, Niemiec, Austrii i Polski. Zdobyliśmy liczne kontakty biznesowe, poznaliśmy ciekawe firmy i zaprzyjaźniliśmy się między sobą.

Hasło przewodnie misji “Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in” znakomicie oddaje uczucia wielu osób zamieszkujących nasz region i prowadzących w nim działalność gospodarczą. Tym bardziej cieszymy się z udziału i możliwości prezentacji naszej firmy i regionu. Było to bardzo ciekawe doświadczenie i wierzymy, że w przyszłości również będziemy uczestniczyć w tego rodzaju wydarzeniach.

Misja gospodarcza Brno 2022                                                       Fot. Uczestnicy czwartej misji gospodarczej z naszego województwa.

Skontaktuj się z nami!

Budowa i remonty maszyn, automatyzacja produkcji:
Tel: +48 41 367 03 20

Produkcja części maszyn, RK Rose Krieger, Speedy Block:
Tel: +48 41 367 03 21

Email: info@iskra-zmils.com.pl

 Zapraszamy do Kontaktu

Liczba wyświetleń:901 Wróć

Pozostałe aktualności

 • Dociskacze szybkomocujące Speedy Block

  Dociskacze szybkomocujące Speedy Block

  Październik 2023
 • Wyprzedaż łożysk

  Wyprzedaż łożysk

  Wrzesień 2023

  Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku, czyścimy nasze magazyny, a co za tym idzie wyprzedajemy łożyska i produkty łożyskowe, które mamy na stanie. Już dziś kup łożyska polskiej produkcji w cenach niższych nawet o 70%.

 • 30 lecie firmy z 50 letnim doświadczeniem

  30 lecie firmy z 50 letnim doświadczeniem

  Wrzesień 2023

  Firma Iskra Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o. pod obecną nazwą działa od 1993 roku. Jej historia sięga jednak do roku 1972. Od początku swojego istnienia mieści się przy ul. Mielczarskiego 43 w Kielcach.