Dzisiaj jest: 2019-08-22
Wybierz język / Choose language / Wählen Sie die Sprachvariante:
O firmie Oferta Kontakt Inne informacje

 

logo ISKRA

Logo Speedy Block

Logo Univer

 RK logo

gazele

 

O firmie

logo ISKRA


Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Spółka z o.o.


      ma przyjemność przedstawić Państwu swoją ofertę w zakresie projektowania i budowy nowych oraz modernizowania i remontów używanych już maszyn, urządzeń technologicznych i transportowych.

Od początku istnienia, czyli od 1972 roku działalność spółki związana jest z przemysłem łożyskowym, dla którego wykonujemy zarówno nowe obrabiarki jak i modernizujemy i remontujemy już używane. Zajmujemy się także wykonawstwem innych urządzeń technologicznych zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Klientów.

Obecnie posiadamy duże doświadczenie w wykonawstwie maszyn i urządzeń specjalnych dla przemysłu samochodowego, elektronicznego, gumowego i chemicznego.

Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym z wyposażeniem do obróbki skrawaniem oraz produkcji części metalowych. Zainstalowano najszybszy w Kielcach laser do cięcia blach do 16 mm. .Posiadamy także wyspecjalizowane grupy montażowe. Poza niezbędną kooperacją wszystkie części wykonujemy we własnym zakresie.
Dysponując kadrą doświadczonych konstruktorów i automatyków jesteśmy w stanie opracować na zlecenie naszych Klientów nietypowe rozwiązania konstrukcyjne oraz wykonać pojedyncze stanowiska montażowe, maszyny i urządzenia specjalne, jak również automatyczne linie produkcyjne. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące zaprojektowanie, wykonawstwo oraz montaż i wdrożenie urządzenia. Projekty wykonujemy według własnych koncepcji po aprobacie Klienta lub według powierzonej dokumentacji. Przy projektowaniu i wykonawstwie urządzeń bazujemy na rozwiązaniach i podzespołach najbardziej renomowanych firm na świecie. Zapewniamy stałą opiekę i serwis nad zainstalowanymi i wdrożonymi rozwiązaniami. Staramy się zawsze naszą wiedzą i kompetencją wspierać działania Klientów, a przede wszystkim bezpośrednio wspomagać ich w doborze i efektywnym wykorzystaniu maszyn wchodzących w skład linii technologicznych.

Nasze maszyny zasługują na uwagę nie tylko ze względu na to, że wykonujemy je pod specyficzne wymagania różnych branż, ale również ze względu na ergonomię i komfort oraz wysoką jakość i dostosowanie do międzynarodowych standardów bezpieczeństwa użytkowania.

Przedmiotem naszej działalności jest również produkcja łożysk specjalnych. W naszej ofercie znajduje się około 300 typów łożysk.


Tu jesteśmy

Branże powiązane


1

ZarządMisjaHistoriaProfil działalnościPartnerzy handlowi Remonty maszyn , nowe rozwiązania konstrukcyjneProdukcja łożysk specjalnychCięcie laserowe, gięcie blach KielceZnakowanie laserowe detaliSzlifierka bezkłowa SBi 1,5/6Maszyny sterowane numerycznie CNCBudowa urządzeń specjalnych, automatyka, sterowanie CNCProdukty RK ROSE & KRIEGERZaciski SPEEDY BLOCKObróbka metali, wykonywanie części maszynRegeneracja i remonty wrzecion szlifierskich,szlifowanie powłok ceramicznychPodajniki talerzowe technologiczneUsługi zewnętrzne Dane teleadresowe ISKRA ZMiŁSMapa dojazduFormularz kontaktowyKatalogi Łożysk onlineLinki zewnętrzne KarieraWydarzenia firmoweFolder reklamowy

Wszelkie prawa zastrzeżone

O firmie